OGŁOSZENIA - Wniebowstąpienie Pana Jezusa

1. Przypominamy, że dzisiaj pierwsza grupa dzieci z klas trzecich podczas Mszy św. o godz. 1000 będzie przystępować do Pierwszej Komunii św. a za tydzień podczas Mszy św. o godz. 1000 przystępują dzieci z drugiej grupy.
  2. Dziś po Mszy o godz. 1300 konferencja dla klas 7 przygotowujących się do sakr. Bierzmowania, a za tydzień dla klas 8 i ich rodziców.
  3. Również dziś o 1500 msza św. trydencka.
  4. Jutro Ks. Proboszcz par. MB Fatimskiej w Turku zaprasza na sumę odpustową o godz. 1800. Szczegóły znajdziemy na plakacie.
  5. Przypominamy, że w naszej parafii w niedziele chrzty odbywają się podczas mszy św. o godz. 1130.
  6. W czwartek – 16 maja – ze względu na pielgrzymkę wszystkich kapłanów naszej diecezji do Sieradza – kancelaria czynna tylko po południu.
  7. Również w czwartek po wieczornej Mszy Świętej będzie adoracja NS Odnowy w Duchu Świętej, przygotowująca nas na uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  8. W piątek o 1900 w Malanowie Eucharystia Młodych.
  9. Ruszają zapisy na wyjazd z naszej parafii na spotkanie na Polach Lednickich  01 czerwca br. Zapisy w kancelarii i u ks. Damiana.
  10. W najbliższą sobotę spowiedź dzieci komunijnych od godz. 845. Kancelaria czynna od godz. 1000 do 1100.
  11. W sobotę na godz. 1900 zapraszamy na majowe przy krzyżu w Turkowicach (ostatni krzyż przy drodze na Kaczki).
  12. W tym tygodniu bezpośrednio po nabożeństwie majowym będzie Msza św.
  13. Dziękujemy rodzicom dzieci komunijnych grupy niedzielnej za przekazany dar na potrzeby naszej parafii.
  14. Dziękujemy za ofiary na wsparcie i funkcjonowanie parafii w tym tygodniu:  rodz. z ul. Spółdzielców, Młodych, Składkowskiego, Piłsudskiego, Stawickiego, Kączkowskiego, Kościuszki, Florczaka, 650-lecia, Dąbrowskiego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii i prowadzone prace.
  15. Zachęcamy do czytelnictwa katolickiej prasy, są dostępne dzisiaj nowe numery tygodnika Idziemy, Gościa Niedzielnego.
  16. Do wieczności w ostatnim czasie odeszli ŚP. Anna SKOTOWSKA, Jadwiga GLICZYŃSKA, Irena WRÓBLEWSKA, Marcin SKOWROŃSKI, Dominik TRZMIELEWSKI. Polećmy tych zmarłych Bożemu miłosierdziu.

Pobierz pliki